Instalacja aplikacji za pomocą instalatora MSI

Aplikacja nie wymaga stosowania instalatora. Pozwala on jednak na łatwiejsze wgranie aplikacji i integrację jej z system.

Do zainstalowania aplikacji konieczny jest Microsoft Windows Installer w wesji 3.1, oraz zainstalowany Microsoft .Net Framework w wersji 1.1 lub wyższej. Oba rozszerzenia można pobrać ze strony producenta www.microsoft.com

Po uruchomieniu instalatora należy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.

System zainstaluję aplikacje w wskazanym foldrze, oraz utworzy ikony skrótów w "Menu start". Wymagane biblioteki  zostaną wgrane do GAC (Global Assambly Cache)

W celu uchuchomienia plikacji należy z "Menu start" wybrać Programy --> CStudios --> Tools -->PESELGenerator, lub uruchomić plik PESELGenerator.exe bezpośrednio z dysku.

 

Zobacz także: instrukcja obsługi

 

Instalacja aplikacji z archiwum ZIP

Aplikacja został napisana w opraciu o Microsoft .NET Framework 1.1 Nie wymaga żmudnego i skomplikowanego procesu instalacji. Przed instalacją wymagane jest jednak, Microsoft .NET Framework w wersji 1.1 lub wyższej został zainstalowany na komputerze.

Aby zainstalować aplikację należy otworzć archiwum ZIP i rozpakować pliki w dowolnym miejscu na dysku komputera. Nie zalecane jest rozpakowywanie plików na dyski sieciowe. Ze wzgledów bezpieczeństwa aplikacja nie zostanie uruchomiona.

Po rozpakowaniu aplikacji należy kliknąć dwukrownie na plik PESELGenerator.exe. Aplikacja zostanie uruchomiona.

Zobacz także: instrukcja obsługi

 

Wymagania

System operacyjny:
* Windows 98/ME
* Windows NT 4.0
* Windows 2000
* Windows XP
* Windows Vista
* Windows 7
* Windows 2003
* Windows 2008
* Linux
* Mac OS X
* Solaris

Platforma sprzetowa:
Minimum PENTIUM 90 mHz
64 MB RAM